v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD V Komárek
lept, akvatinta
v 18 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Sukdolák
v 16,5 ✕ š 13 cm
Signatura: UD Ivan Strnad
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD J. Severová, LD 1970
barevná litografie 146/200
v 5 ✕ š 5 cm
Signatura: PD P. Oriešková 1996
barevná litografie 79/100
v 22,5 ✕ š 13 cm
Signatura: UD K. Oberthor 70
kombinovaná grafická technika, lept
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: UD Jan Mentlík 71, PD Jan Mentlík 1971 v tisku
v 16,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Jan Mentlík
litografie 98/200
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: PD Jan Krejčí 95
v 13 ✕ š 8 cm
Signatura: LD V Komárek 65
lept 69/100
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD M. Klimovičová
barevná serigrafie 55/150
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: PD J Kaiser
v 22,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD J. Jemelková 70
barevná litografie 68/110
v 28,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD Hořának 72
v 41 ✕ š 59 cm
Signatura: LD K. Souček 62
v 27,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Knap 90
v 23,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Jan Knap
v 27,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Knap (80?)
v 21 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Knap 90
v 44 ✕ š 62 cm
Signatura: PD K. Souček 62
suchá jehla 19/50
v 33 ✕ š 39 cm
Signatura: PD Sendlerová E. 82
počítačová grafika, koláž, papír na kartonu
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu Volvovič 86
barená serigrafie 3/60
v 28 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Mžyk Josef 2003
dřevoryt, akvarel 3/60
v 30 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2003