1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
olej, plátno
78 x 145 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
1909 - 11
olej na kartonu a lepence
23 x 27,5 cm
Signatura: signováno LD O. Nejedlý