1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
1927 - 1930
olej, plátno
57 x 95 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 30 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kolem r. 1928
olej, plátno
62 x 122 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1907
olej na plátně
72 x 91 cm
Signatura: signováno a datováno PD Ot. Nejedlý 1907
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, malířská lepenka
49 x 70 cm
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kolem r. 1920
olej, lepenka
43 x 52 cm