1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
kolem 1915
24 x 17 cm
Signatura: neznačeno
1914
kresba tužkou, karton
31 x 23 cm (výřez)
Signatura: PD 1./X. 1914 ON.
olej, lepenka
25,5 x 20 cm
Signatura: LD Nejedlý
olej, lepenka
25,5 x 20 cm
Signatura: LD Nejedlý
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý
olej, malířská lepenka
49 x 70 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý
1925 - 1930
olej, plátno
82 x 115 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý
1916
olej, plátno
91 x 75 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1916
olej, plátno
27 x 44 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý
29 x 23 cm
Signatura: O. N.
28,5 x 23 cm
Signatura: O. N.
1914
28,5 x 22,5 cm
Signatura: Ot. Nejedlý 1914