1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
olej, plátno
30 x 41 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1915
olej, plátno
91 x 75 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1915
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1925 - 30
olej, plátno
82 x 115 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
28 x 45,5 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1914
olej, lepenka
30 x 23,5 cm
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |