1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
olej, plátno
90 x 74 cm
Signatura: sign. na blind rámu O. N.
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
mezi r. 1907 -
olej na lepence
24 x 29,5 cm
Signatura: signováno vlevo dole Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
1927 - 1930
olej, plátno
56 x 95 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
36,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, karton, lepenka
25 x 33 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý. Sicilia.
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |