1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
1909
olej, plátno na dřevě
49 x 62 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1909
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
1916 - 1917
olej, plátno
115 x 105 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
45 x 29 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý, PD Ot. Nejedlý (tužkou pod paspartou)
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1910
olej, karton
23,5 x 29 cm
Signatura: sign. PD Remembrance of Oto Nejedlý 1910
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |