1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
1917
olej, plátno
54 x 63 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1917
62 x 90 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý