1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
olej, plátno
v 70 ✕ š 89,5 cm
Signatura: LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
v 74 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1920.
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, karton
v 24 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
v 74 ✕ š 101 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1929
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1910
olej, lepenka
24 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, malířská lepenka
49 x 70 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1907
olej, karton
24 x 30,5 cm
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1925 - 30
olej, plátno
82 x 115 cm
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1915
olej, plátno
91 x 75 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1915
olej, plátno
30 x 41 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
28 x 45,5 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |