1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
olej, plátno
78 x 145 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
olej, plátno
50 x 75 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kolem r. 1928
olej, plátno
62 x 122 cm
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 12 cm
Signatura: sign. LD Nejedlý
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
96 x 111 cm
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |