1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
1910
olej, lepenka
24 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
1914
kvaš, akvarel, karton
40 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1914