1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
olej, plátno
v 73 ✕ š 88 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1914
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
v 23 ✕ š 29 cm
Signatura: PD O. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
v 62,5 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1932
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |