1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
tuš, akvarel, kvaš, běloba
v 22 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Oťasso
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
v 44,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
v 41,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý, na rubu Ot. Nejedlý / 1908
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |