1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1910
olej, lepenka
24 x 30,5 cm
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, malířská lepenka
49 x 70 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1907
olej, karton
24 x 30,5 cm
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |