1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
1916
olej, karton
45 x 59 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1916
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
58 x 68 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
90 x 74 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kol. r. 1918
olej, tvrzená lepenka
24 x 33 cm
Signatura: Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
82,5 x 109,5 cm
Signatura: Ot. Nejedlý 1923
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |