1883–1957
98
150 %
91 250 Kč
2 800 000 Kč
olej, plátno
27 x 44 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
1911
olej, plátno
80 x 68 cm
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
1908 - 1910
olej, karton, lepenka
23,5 x 29 cm
Signatura: sign. PD O. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
76 x 90 cm
Signatura: sign. Ot. Nejedlý 1919
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |