1873–1962
1 078
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 21,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
31 x 23 cm
Signatura: LD v tisku M. Švabinský
30. léta
litografie
26,5 x 20 cm
Signatura: sign. nezjištěna
litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
litografie
21 x 19 cm
Signatura: DU M. Švabinský
litografie
21,5 x 17 cm
Signatura: PD v tisku MŠ 29
1954
litografie
31,5 x 23,3 cm
Signatura: LD v tisku M. Švabinský 54
litografie
27 x 20 cm
Signatura: v tisku M. Švabinský
1901
litografie
25,6 x 17,5 cm
Signatura: PD M. Svabinsky 901
litografie
27 x 20 cm
Signatura: LD v tisku Švabinský
18,5 x 12 cm
Signatura: PD M. Švabinský
1910
mezzotinta
20 x 14,8 cm
Signatura: PD M. Švabinský
1901
litografie
25,6 x 17,5 cm
Signatura: DU M. Švabinský 901