1873–1962
1 077
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
reprodukce
43 x 51,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský, MŠvabinský v tisku, LD 1941 MŠ v tisku
dřevoryt 4/20
41 x 57 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD M. Švabinský inv.del.sc. 1933 v tisku
dřevoryt, I. stav, autorský tisk 4/16
57,5 x 42,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
litografie
17,5 x 12,5 cm
Signatura: PD ŠM 55 v tisku
litografie
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 27/33
13,5 x 17,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
17 x 11 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD monogram ŠM 58 v tisku
litografie
7 x 4,5 cm
Signatura: neznačeno
1951
litografie
28,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, UD monogram ŠM 51 v tisku
litografie 7/33
13 x 18,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský
litografie
18,5 x 15,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský, UD květen 1929 MŠvabinský v tisku
litografie 3/30
11 x 15 cm
Signatura: UD MŠvabinský 1928