1873–1962
1 077
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
21 x 15 cm
Signatura: PD MŠvabinský v tisku
litografie 6/33
14,3 x 20,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský
litografie 2/35
13,7 x 17,7 cm
Signatura: PD MŠvabinský
litografie
7 x 4,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
17,5 x 12,5 cm
Signatura: PD ŠM 55 v tisku
litografie
17 x 12,5 cm
Signatura: LU ŠM 55 v tisku
1898
9,5 x 6,5 cm
Signatura: PD M Švabinský 1898 v tisku
1908
33 x 28 cm
Signatura: PD M. Švabinský, LD 1908 M Švabinský s dedikací v tisku
1917
80 x 53,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
18 x 26 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt 22/72
60,5 x 46,5 cm
Signatura: značeno PD MŠvabinský, LD MŠ 1941 v tisku
dřevoryt 6/86
53 x 41 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD M Švabinský 1931 v tisku