1873–1962
1 077
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/12
13 x 15,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 13/15
12,5 x 9,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD monogram ŠM 59 v tisku
22,5 x 16,5 cm (výřez)
Signatura: PD M Švabinský v tisku
22,5 x 16,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
litografie 93/200
37,5 x 27,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, PU monogram ŠM 56 v tisku
neotypie
30 x 23 cm
Signatura: PN v tisku M Švabinský 1902
10 x tisk
10 ks 9 x 14 cm
Signatura: 4 x monogram ŠM v tisku
2 x původní litografie
21,5 x 15 / 21 x 15 cm
Signatura: 1 x PD Švabinský v tisku
litografie
25 x 18 cm
litografie
10 x 10 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD MŠvabinský v tisku
litografie 3/40
6,5 x 5 cm
Signatura: UD M Švabinský
litografie 30/50
27 x 20 cm
Signatura: PD MŠvabinský léto 1944