1873–1962
1 067
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
heliogravura
v 15,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: UD M Švabinský 3. 6. - 59 u dedikace
barevná litografie
v 70,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PD M Švabinský 1914 v tisku
původní lept
12 x 16 cm
Signatura: nesignováno
litografie
12 x 9 cm
Signatura: M Švabinský, v tisku ŠM 1960
litografie
21 x 15 cm
Signatura: v tisku M Švabinský
litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: M Švabinský
10 x 14,5 cm
Signatura: M Švabinský
litografie
25 x 18 cm
litografie
25 x 18 cm
1922
5 x 7,5 cm
Signatura: nesignováno
20,5 x 24 cm
Signatura: M Švabinský
litografie
24 x 19 cm
Signatura: MŠvabinský
litografie
19 x 13 cm
Signatura: MŠvabinský
1913
lept 119/159
12 x 16 cm
Signatura: M Švabinský