1873–1962
1 077
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 17,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD M Švabinský
12 x tisk
18 x 12,5 / 28,5 x 19,5 cm
Signatura: 5 x různě v tisku
litografie
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD M Švabinský
tisk
v 43,5 ✕ š 52 cm
Signatura: PD M. Švabinský, M. Švabinský v tisku ,LD monogram 1941 MŠ v tisku, M. Švabinský del. 1941 v tisku
litografie
v 18 ✕ š 12 cm
Signatura: PD M Švabinský
20 x světlotisk
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
lept / litografie
8 x 5 / 20 x 14,5 cm
Signatura: PD S Kulhánek, PN M Švabinský v tisku
tisk, reprodukce kresby
v 23 ✕ š 17 cm
Signatura: PD monogram ŠM 97 v tisku
barevná litografie
v 31,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 18 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 18 ✕ š 12 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 18 ✕ š 12 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD monogram MŠ v tisku