1873–1962
1 078
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 21,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD M Švabinský
1917
8 x 5,3 cm
Signatura: nesignováno
litografie
19 x 14 cm
Signatura: M Švabinský, v tisku M Švabinský 1957
1952
litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: M Švabinský
litografie
18 x 12,3 cm
Signatura: MŠvabinský
litografie
27 x 19,5 cm
Signatura: v tisku Švabinský
litografie
22 x 15 cm
Signatura: v tisku Švabinský
litografie
22 x 16 cm
Signatura: nesignováno
litografie
27 x 19,5 cm
Signatura: v tisku 22/8/29 M Švabinský
litografie
26,5 x 19,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
28 x 20,5 cm
Signatura: v tisku ŠM
litografie
27 x 20 cm
Signatura: v tisku Švabinský
13,5 x 11 cm
Signatura: nesignováno