1873–1962
1 077
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
dřevoryt, autorský tisk
71,5 x 48 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M. Švabinský 1930 v tisku, vlastnoruční tisk
1907
61 x 51 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
19 x 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
2 x ocelorytina
5,5 x 3,5 / 5,5 x 4 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku, na známkách v tisku M. Švabinský Jindra S.
tisk (?), papír na obálce
8 x 4,5 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku
12 x reprodukce dřevorytu
28,5 x 19,5 / 19,5 x 17 cm
Signatura: 5 x značeno v tisku
3 x ocelorytina
5 x 3,5 cm 3 ks
Signatura: 3 x M. Š v tisku, M. Švabinský a jméno rytce v tisku na známkách
ocelorytina
5,5 x 3,5 cm
Signatura: M. Švabinský J. A. Švengrbír v tisku
1951
ocelorytina
5 x 5 cm
Signatura: M. Švabinský a jméno rytce v tisku na známkách
ocelorytina
7 x 4 cm
Signatura: M. Š 58 v tisku, M. Švabinský a jméno rytce v tisku na známkách
2 x ocelorytina
5,5 x 3 / 5,5 x 3,5 cm
Signatura: 1 x M. Švabinský v tisku, 2 x M. Švabinský a jméno rytce v tisku na známkách
ocelorytina
4,5 x 4,5 cm
Signatura: M. Š. v tisku, M. Švabinský a jméno rytce v tisku na známkách