1873–1962
1 067
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
heliogravura
v 15,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: UD M Švabinský 3. 6. - 59 u dedikace
barevná litografie
v 70,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PD M Švabinský 1914 v tisku
kresba tuší, akvarel
40 x 34 cm
Signatura: LD Max Švabinský 1923
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: Švabinský 930 v desce
litografie
25 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku
litografie
16 x 22,5 cm
Signatura: M. Švabinský
11,5 x 15 cm
Signatura: PD M. Švabinský
73 x 42 cm
Signatura: PD M. Švabinský
42,5 x 31 cm
Signatura: LD M. Švabinský 39
3 x ocelorytina
3ks 4,5 x 3,5 cm
Signatura: 3 x M. Š. v tisku
ocelorytina
6 x 4 cm
Signatura: Š. M. v tisku
ocelorytina
5 x 4 cm
Signatura: M. Š. v tisku
18 x 14 cm
litografie
21 x 15 cm
Signatura: v tisku Švabinský