1873–1962
1 067
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
heliogravura
v 15,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: UD M Švabinský 3. 6. - 59 u dedikace
barevná litografie
v 70,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PD M Švabinský 1914 v tisku
litografie
25 x 18 cm
Signatura: PD M Švabinský v tisku
72,5 x 51,5 cm
Signatura: PD M Švabinský 20. 5. 46, LD M. Švabinský DEL.SC.1919 v tisku
litografie
20 x 14,5 cm
Signatura: PN M Švabinský v tisku
litografie
17 x 12 cm
Signatura: LD ŠM, PU ŠM 55 v tisku
akvarel, karton
32 x 23 cm
Signatura: neznačeno
litografie 2/20
27,5 x 20,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD M Švabinský 38 v tisku
dřevoryt 6/86
53 x 41 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD M Švabinský 1931 v tisku
litografie
21 x 15 cm
Signatura: PD Švabinský v tisku
litografie 4/15
18 x 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, 10/3 30 v tisku
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 1/35
19 x 12,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
reprodukce
43 x 51,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, MŠvabinský v tisku, LD 1941 MŠ v tisku