1873–1962
1 077
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
heliogravura
v 15,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: UD M Švabinský 3. 6. - 59 u dedikace
barevná litografie
v 70,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PD M Švabinský 1914 v tisku
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 18/35
22 x 28 cm
Signatura: M Švabinský
litografie
29 x 20 cm
Signatura: M. Švabinský
litografie
25,5 x 19 cm
Signatura: v tisku M Švabinský
litografie
26 x 17,5 cm
Signatura: M Švabinský
litografie
22 x 15,5 cm
Signatura: v tisku M Švabinský 43.
litografie
19 x 12,5 cm
Signatura: M Švabinský
litografie
20 x 15 cm
Signatura: nesignováno
litografie
19 x 13 cm
Signatura: M Švabinský
litografie
25,5 x 19 cm
Signatura: M Švabinský
13 x 10 cm
Signatura: M Švabinský
litografie
25 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský
litografie
17,5 x 12 cm
Signatura: M. Švabinský