1873–1962
1 102
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 21,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Švabinský v tisku
v 40,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie, dřevoryt
13 x 8 / 13,5 x 9,5 cm
Signatura: 1 x M Švabinský
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 9,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD M Švabinský
lept 107/200
v 6,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
2 x litografie
v 9 ✕ š 13,5 cm
Signatura: 2 x PD M Švabinský
v 6,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: UD M Švabinský -98- v tisku
litografie
v 9 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 11 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD monogram MŠ