1873–1962
1 077
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 11,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
suchá jehla, ruční papír 5/30
v 12,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský, monogram ŠM 54 v tisku
2 x litografie
13,5 x 8,5 / 14 x 7,5 cm
Signatura: 2 x PD M Švabinský, 1 x LD monogram MŠ 59 v tisku
24 x tisk, litografie
v 25 ✕ š 18 cm
Signatura: PD M Švabinský v tisku
litografie, tisk
17,5 x 13,5 / 15,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 21,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 27 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský 1901 v tisku
4 x zinkografie
7 x 5 / 14 x 6,5 cm
Signatura: 4 x různě v tisku
tisk
v 43,5 ✕ š 52 cm
Signatura: PD M. Švabinský, M. Švabinský v tisku ,LD monogram 1941 MŠ v tisku, M. Švabinský del. 1941 v tisku
litografie
v 17,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD M Švabinský