1873–1962
1 077
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
25 x 18,5 cm
Signatura: M. Švabinský, v tisku
litografie
23 x 16 cm
Signatura: nesignováno
litografie
26 x 19,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
26 x 19,5 cm
Signatura: Švabinský M. v tisku
litografie
22 x 15,5 cm
litografie
24 x 19 cm
litografie
28 x 21 cm
litografie
25 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský
litografie
21 x 15 cm
Signatura: v tisku Švabinský 30
litografie
27,5 x 20,2 cm
Signatura: v tisku M. Švabinský
půvoní lept
11,8 x 15,8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
25 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský