1873–1962
1 077
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
heliogravura
v 15,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: UD M Švabinský 3. 6. - 59 u dedikace
barevná litografie
v 70,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PD M Švabinský 1914 v tisku
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
25 x 18 cm
Signatura: PD M Švabinský v tisku
72,5 x 51,5 cm
Signatura: PD M Švabinský 20. 5. 46, LD M. Švabinský DEL.SC.1919 v tisku
litografie
20 x 14,5 cm
Signatura: PN M Švabinský v tisku
litografie
17 x 12 cm
Signatura: LD ŠM, PU ŠM 55 v tisku
akvarel, karton
32 x 23 cm
Signatura: neznačeno
litografie 2/20
27,5 x 20,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD M Švabinský 38 v tisku
dřevoryt 6/86
53 x 41 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD M Švabinský 1931 v tisku
litografie
21 x 15 cm
Signatura: PD Švabinský v tisku
litografie 4/15
18 x 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, 10/3 30 v tisku
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 1/35
19 x 12,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
reprodukce
43 x 51,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, MŠvabinský v tisku, LD 1941 MŠ v tisku