1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
45 x 30 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 76
litografie
15 x 12,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
kvaš, plátno, lepenka
30,5 x 33 cm
Signatura: LN Jánuš Kubíček, na rubu Jánuš Kubíček / 1965
50. léta 20. stol.
olej, lepenka
66 x 95 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 5? (rok pod paspartou)
olej, plátno
60,5 x 55 cm
Signatura: PD Kubíček
1981 - 1982
žloutková tempera, olej, plátno
110 x 130 cm
Signatura: J. K. na rubu
olej, plátno
75 x 79 cm
Signatura: na rubu J. K.
olej, lepenka
80 x 63 cm
Signatura: PD J. K.
olej, lepenka
80 x 63 cm
Signatura: PD J. K.
olej, plátno
100 x 90 cm
olej, lepenka
80 x 63 cm
Signatura: PD J. K.
1951
32,5 x 40 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1951