1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
grafický list 15/18
25 x 32 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1959
olej, sololit
26 x 17,5 cm
Signatura: na rubu Jánuš Kubíček 55
grafický list
17 x 20,5 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1944
olej, lepenka
48 x 56 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1941
olej, plátno
50 x 64 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1943