1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
v 17,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Jánuš K., LD monogram JK v tisku
v 17,5 ✕ š 15,5 cm
v 15,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 42
v 29,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
kvaš
v 20 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 64 (tužkou), monogram J. K. na rubu
lept, akvatinta
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: PD monogram JK, monogram JK 71 v tisku
v 14,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD monogram JK, Jánuš Kubíček 1970-71
v 21 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD (Jánuš Kubíček), Jánuš Kubíček 70 v tisku
olej, plátno
v 82 ✕ š 96 cm
Signatura: PD Jánuš Kuíček 48, na rubu Jánuš Kubíček
lept 4/12
v 43,5 ✕ š 41 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1971, LD Jánuš Kubíček 1971 v tisku
v 15 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček