1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
olej, sololit
24 x 21,5 cm
Signatura: na rubu Jánuš Kubíček
litografie 5/6
13 x 11 cm
Signatura: PD monogram J. K. 57
14,5 x 9 cm
23 x 31,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1977
grafický list
11 x 13,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 72, LD JK 72 v tisku
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: na rubu J. K.
kvaš, plátno, lepenka
30,5 x 33 cm
Signatura: LN Jánuš Kubíček, na rubu Jánuš Kubíček / 1965
akvarel, tužka, karton
20,5 x 30 cm
Signatura: PD 12,1.G. / Jánuš Kubíček 1977
barevná litografie 2/10
29,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1960
1957 - 1959
barevná litografie 24/25
35,5 x 27 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957 - 59, v tisku monogram JK 57, LN 59 v tisku
olej, tuš, uhel, plátno
100 x 88 cm
Signatura: UN Jánuš Kubíček 1975
kvaš, plátno, lepenka
30,5 x 33 cm