1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
45 x 30 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 76, LD IXION
monotyp
43 x 32 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1962
olej, plátno
58,5 x 78,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 42
kvaš
22 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD Jánuš Kubíček 49
monotyp
43 x 32 cm
1954
olej, sololit
50 x 70 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1954, na rubu Kubíček
olej, lepenka
31,5 x 41 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1941
1954
olej, lepenka
26 x 22,5 cm
Signatura: PD Kubíček 54
olej, malířská lepenka
59 x 68 cm
1975 - 1976
litografie, II.stav 9/1
32,5 x 45 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1975-76
litografie 10/15
32 x 22 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1960
litografie 6/12
18 x 11 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1957