1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
akvarel, karton
v 32 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1951
litografie 4/12
v 24,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957, 57 Jánuš Kubíček v tisku
v 12,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
1952
lept, autorský tisk
22 x 15 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1952
rytina
24,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 71, LD Jánuš Kubíček 71 (zrcadlově)