1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
1952
10 x 14 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1952, LD 52 v tisku
litografie, III. stav 6/15
32 x 23 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1960
barevná litografie
42,5 x 29 cm
litografie 4/12
24 x 22 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957, 57 Jánuš Kubíček v tisku
litografie 13/20
20,5 x 30,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957, monogram JK 57 v tisku
litografie 7/12
24,5 x 22 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957, Jánuš Kubíček v tisku
olej, lepenka
24 x 18 cm
Signatura: LD Jánuš Kubíček 1959