1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/10
29,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1960
1957 - 1959
barevná litografie 24/25
35,5 x 27 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957 - 59, v tisku monogram JK 57, LN 59 v tisku
olej, tuš, uhel, plátno
100 x 88 cm
Signatura: UN Jánuš Kubíček 1975
kvaš, plátno, lepenka
30,5 x 33 cm
Signatura: LN Jánuš Kubíček, na rubu Jánuš Kubíček / 1965
45 x 30 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 76
litografie
15 x 12,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
kvaš, plátno, lepenka
30,5 x 33 cm