1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
grafický list
11 x 13,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 72, LD JK 72 v tisku
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: na rubu J. K.
kvaš, plátno, lepenka
30,5 x 33 cm
Signatura: LN Jánuš Kubíček, na rubu Jánuš Kubíček / 1965
akvarel, tužka, karton
20,5 x 30 cm
Signatura: PD 12,1.G. / Jánuš Kubíček 1977