1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
olej, lepenka
31,5 x 41 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1941
1954
olej, lepenka
26 x 22,5 cm
Signatura: PD Kubíček 54
olej, malířská lepenka
59 x 68 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 49
1975 - 1976
litografie, II.stav 9/1
32,5 x 45 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1975-76