1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
olej, plátno
60,5 x 55 cm
Signatura: PD Kubíček
1981 - 1982
žloutková tempera, olej, plátno
110 x 130 cm
Signatura: J. K. na rubu