1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
olej, sololit
24 x 21,5 cm
Signatura: na rubu Jánuš Kubíček
litografie 5/6
13 x 11 cm
Signatura: PD monogram J. K. 57
14,5 x 9 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
23 x 31,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1977