1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
akvarel, karton
v 32 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1951
litografie 4/12
v 24,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957, 57 Jánuš Kubíček v tisku
v 12,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
1952
lept, autorský tisk
22 x 15 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1952
rytina
24,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 71, LD Jánuš Kubíček 71 (zrcadlově)
1952
10 x 14 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1952, LD 52 v tisku
litografie, III. stav 6/15
32 x 23 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1960
barevná litografie
42,5 x 29 cm
litografie 4/12
24 x 22 cm
litografie 13/20
20,5 x 30,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957, monogram JK 57 v tisku
litografie 7/12
24,5 x 22 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957, Jánuš Kubíček v tisku
olej, lepenka
24 x 18 cm
Signatura: LD Jánuš Kubíček 1959