1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
barevná litografie 1/12
21 x 29 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 8/31
30 x 21,5 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1959
litografie 7/19
35 x 24 cm
Signatura: Jánuš Kubíček
grafický list 15/18
25 x 32 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1959
olej, sololit
26 x 17,5 cm
Signatura: na rubu Jánuš Kubíček 55
grafický list
17 x 20,5 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1944
olej, lepenka
48 x 56 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1941
olej, plátno
50 x 64 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1943
barevná litografie
12,5 x 12,5 cm
Signatura: PD J. K. 59
litografie 21/30
27 x 39 cm
1952
barevná litografie
24 x 15 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1952