1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
litografie 10/15
31,5 x 23,5 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1960
litografie 11/16
31 x 23 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1960
litografie 14/15
17,5 x 13,5 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 57
litografie 6/12
18 x 11 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1957
litografie 67/75
17 x 11,5 cm
Signatura: Jánuš Kubíček
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1945
litografie 4/4
63 x 47,5 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1958
litografie 4/18
23,5 x 23,5 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1957
1957-58
barevná litografie 26/32
25 x 42 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1957 - 58
1952
20 x 15,5 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1952
15,5 x 12,5 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1955
18 x 11 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1955