1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
akryl na plátně
150 x 150 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu plátna Sýkora 99
Vyvolávací cena: | 3 900 000 Kč |
serigrafie 88/100
60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu 88/100 Sýkora 71.
Vyvolávací cena: | 27 500 Kč |
barevná serigrafie 2/30
27 x 27 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 93.
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |