1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
serigrafie, ruční tisk
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 68
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
barevná serigrafie 37/100
19 x 19 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
barevná serigrafie 12/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
serigrafie 45/50
65 x 65 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 99
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
barevná serigrafie 51/100
59 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 70
akryl, plátno
110 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 2001
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |