1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 1997
Vyvolávací cena: | 2 900 000 Kč |
serigrafie 75/100
60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 71
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1967/2009
serigrafie 42/80
220 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 1967 / 2009
barevná serigrafie 44/250
50,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |