1920–2011
151
139 %
2 266 250 Kč
30 000 Kč
17 000 000 Kč
1968 / 2000
akryl, plátno
110 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 2000 / 1968
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |
2003
barevná serigrafie
65 x 65 cm
Signatura: sign. LD VIII/XXX Sýkora 2003
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |